BOX DACHOWY - Thule Vector M tytan matowy
towar niedostępny
Opis
W nowej serii boksów dachowych Thule Vector mamy przyjemność obserwowania niezrównanego połączenia stylistyki z doskonałym wyposażeniem. Na zadowolenie użytkowników niewątpliwie będzie miało wpływ doskonale wyposażone wnętrze. Znajduje się w nim zintegrowane oświetlenie LED ułatwiające obsługę boksa w ciemności oraz wyściełany filcem spód, który jest dodatkowym zabezpieczeniem dla przewożonego sprzętu.
Elegandzki, sportowy wzór z dyskretnym połączeniem pokrywy boksa ze spodem, z pewnością nada wyróżniający się styl każdemu pojazdowi.
Bagażniki dachowe Thule z serii Vector występują w 3 rozmiarach oraz 2 kolorach (black metalic oraz titan matte):
- M 360 litrów
- Alpine 380 litrów
- L 430litrów
Dodatkowo do każdego boksa dachowego istnieje możliwość dokupienia pokrowca ochronnego, zabezpieczającego go przed porysowaniem i zakurzeniem podczas przechowywania w garażu.

- Wzmocniona pokrywa oraz system otwierania DualSide umożliwia łatwe dwustronne otwieranie i zamykanie oraz zapewnia wygodny dostęp do wszystkich obszarów boksu z obu stron pojazdu.
- Pełen dostęp do bagażnika samochodu i minimalne ryzyko kontaktu z boxem dzięki przesuniętej do przodu pozycji na dachu.
- System SlideLock z oddzielną funkcją zamykania i otwierania automatycznie blokuje pokrywę i wskazuje, kiedy boks jest bezpiecznie zamknięty
- Wnętrze pokrywy zostało wykonane w białym kolorze. Dodatkowo zamontowano lampki LED, a wszystko po to, aby ułatwić ładowanie i rozładowywanie bagażnika w nocy.
- Można swobodnie transportować w nim narty oraz deski snowboardowe. Sstandardowe wyposażenie boksa nie zawiera wsporników do nart, więc należy je zakupić osobno.
- Komfortowe otwieranie i zamykanie dzięki blokadzie LockKnob, która zapobiega także uszkodzeniom kluczyka Thule Comfort Key. System SlideLock z oddzielną funkcją zamykania i otwierania automatycznie blokuje pokrywę i wskazuje, kiedy boks jest bezpiecznie zamknięty
- Prosty montaż dzięki niezwykle szerokiemu wbudowanemu systemowi PowerClick.
- Wskaźnik siły mocowania klika, gdy box jest przymocowany odpowiednio ciasno, dzięki czemu jego montaż jest szybki i bezpieczny.

Dane techniczne
| Marka | Thule |
| Model | Vector M |
| kolor | tytanowy matowy |
| Pojemność | 360 litrów |
| Ładowność | 75 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 212 x 88 x 33 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 186 x 78 x 29.5 cm |
| Wysokość od belki poprzecznej | 33 cm |
| Pojemność nart (par) / desek snowboard | 3-5 / 3-4 |
| Maksymalna długość nart | 185 cm |
| Masa | 29 kg |
| Materiał | ABS |
| Zamek | centralny 3-punktowy |
| System montażu | Power Click |
| System otwierania | dwustronny |
| System zamykania | SlideLock |
| Atesty | TUV, GS, City Crash |
| Gwarancja | 5 lat |
