Skontaktuj się z nami! 502-908-666 sklep@cubik.pl

Opcje przeglądania
Bestsellery
2 uchwyty rowerowe THULE  ProRide 591  -dwupak
2 uchwyty rowerowe THULE ProRide 591 -dwupak

1 080,00 zł

Cena regularna: 1 198,00 zł

Najniższa cena: 1 198,00 zł
2 Uchwyty rowerowe THULE FreeRide 532 -dwupak
2 Uchwyty rowerowe THULE FreeRide 532 -dwupak

759,00 zł

Cena regularna: 859,00 zł

Najniższa cena: 699,00 zł
Alkomat - Alkohit X5 elektrochemiczny
Alkomat - Alkohit X5 elektrochemiczny

440,00 zł

szt.
Croozer Plus Kid for 1 z amortyzacją 2019
Croozer Plus Kid for 1 z amortyzacją 2019

3 999,00 zł

Cena regularna: 4 199,00 zł

Najniższa cena: 4 199,00 zł
szt.
Hol rowerowy Peruzzo Trail Angel czerwony
Hol rowerowy Peruzzo Trail Angel czerwony

340,00 zł

Pasek do kół roweru
Pasek do kół roweru

6,00 zł

szt.

Alkomaty

Znaczną część naszego asortymentu stanowią akcesoria samochodowe takie, jak boxy bagażowe, bagażniki dachowe czy łańcuchy przeciwśniegowe. To jednak nie koniec. Oferta sklepu internetowego i stacjonarnego Cubik (z siedzibą w Łodzi) obejmuje także inne sprzęty. Choćby alkomaty elektrotechniczne Alkohit, objęte programem Adjustacja bez limitu. Dystrybuujemy modele różniące się parametrami technicznymi, wielkością, elementami zestawu oraz zastosowaniem.

Oferujemy produkty przeznaczone dla firm oraz takie stworzone dla użytkowników indywidualnych.

Alkomaty dla użytkowników indywidualnych – modele

Oferujemy m.in. elektrotechniczny alkomat Alkohit z certyfikatem X8, X45, X50 lub X60. Mamy również zestawy Alkohit X100. Modele te zostały wyposażone w sygnalizację dźwiękową, wyświetlacz i licznik pomiarów. Urządzenia działają na baterie (np. baterie AAA 1,5 V). Zestawy zawierają wymienne ustniki jednorazowe oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Asortyment dla firm – oferta

Część oferty naszego sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego z siedzibą w Łodzi, to propozycje dla firm. Dotyczy to także asortymentu zebranego w tej kolekcji. Proponujemy tu bowiem alkomaty elektrochemiczne Alkohit oraz inne zaprojektowane z myślą o użytkowaniu przez firmy z branży:

  • budowlanej,
  • transportowej,
  • energetycznej,
  • spedycyjnej
  • i innych.

Należą do nich m.in. modele Alkohit X600 z certyfikatem, dotykowym ekranem LCD, menu w języku polskim oraz mocowaniem ustnika z możliwością obrodu o 360 stopni. W skład tego zestawu wchodzi nie tylko sam alkomat elektrochemiczny (urządzenie), ale też rysik do ekranu dotykowego, bateria wielokrotnego ładowania, a także kabel, 4 rolki papieru do drukarki oraz inne elementy. Mamy również zestawy X100 z drukarką oraz X100 bez drukarki. Ofertę dopełnia model X60 oraz inne.

Każdy nasz elektrotechniczny alkomat z certyfikatem został dokładnie opisany na podstronie produktowej.

Alkohit – informacje o marce

Urządzenia są produkowane przez firmę DKD, która powstała w 1992 roku. Na początku działalności dostarczała materiały hydroizolacyjne. Z czasem firma rozszerzyła ofertę i nieco zmieniła profil działalności. Obecnie produkuje głównie analizatory wydechu, ale także materiały budowlane i inne produkty. Przedsiębiorstwo współpracuje z partnerami zagranicznymi, w tym z firmami ze Stanów Zjednoczonych, Włoch oraz Chin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl