Uchwyt rowerowy THULE UpRide 599 aluminiowy
towar niedostępny
Opis
Dach samochodu to doskonałe miejsce do transportowania roweru
Jednym z prostszych sposobów transportowania roweru jest umieszczenie go na dachu auta. Podróżuje tam solidnie umocowany w uchwycie z dala od kurzu unoszącego się z drogi. Proponujemy profesjonalne rozwiązanie do przewozu roweru za pomocą eleganckiego i trwałego uchwytu rowerowego THULE Up Ride 599.
Bagażnik Thule UpRide 599 jest uniwersalnym, pionowym uchwytem rowerowym, przeznaczonym do szybkiego i bezpiecznego mocowania roweru bez kontaktu uchwytu z ramą. Taki system zapewnia maksymalną ochronę ramy roweru. Uniwersalna budowa bagażnika pasuje do nietypowej konstrukcji ramy, tylnego zawieszenia i uchwytów na butelki.

Właściwości:
- Pasuje do rowerów z ramą karbonową
- Uniwersalna konstrukcja pasuje do rowerów o nietypowej konstrukcji ramy, tylnego zawieszenia i uchwytów na butelki.
- Pasuje do rowerów z kołami o średnicy 20-29" i do 3" szerokości (do 5" po założeniu adaptera do rowerów typu FatBike Thule UpRide , sprzedawany oddzielnie)
| Hak chwyta przednie koło bez kontaktu z ramą roweru. | ![]() |
|
Łatwy interfejs pozwalający przenieśc rower z jednej strony na drugą. |
![]() |
|
Pasek do koła z zapadką pozwana szybko przymocować koło do szyny. |
![]() |
|
Tylne koło zabezpieczone jest paskiem zębatym. |
![]() |
|
Pozwala przypiąć rower do bagażnika rowerowego oraz bagażnik rowerowy na bagażniku bazowym. Dzięki temu zarówno nasz rower jak i bagażnik są bezpieczne. Zamki do zabezpieczeń znajdują się w komplecie. |
|
Dane techniczne
| Marka | Thule |
| Model | UpRide 599 |
| Ładowność | 20 kg |
| Masa | 7,7 kg |
| Materiał | aluminium |
| Pasuje do ram o średnicy | 20-29" |
| Pasuje do kół | 20-29" i do 3" (do 5" po założeniu adaptera do rowerów typu FatBike ) |
| Montaż roweru w uchwycie | za koło |
| Montaż do belek aluminiowych (na obejmę) | tak |
| Montaż do belek aluminiowych (w rowek T) | tak - wsuwki w komplecie |
| Montaż do belek prostokątnych | nie |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na belkach | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |



