Uchwyt rowerowy Menabo Chrono na rowery elektryczne i fat bike
towar niedostępny
Opis
Bagażnik rowerowy montowany na dachu auta, przeznaczony do transportu rowerów elektrycznych e-bike oraz typu fat bike.
Uchwyt CHRONO włoskiego producenta Menabo to idealne rozwiązanie do przewozu masywnych rowerów z grubymi oponami i rowerów elektrycznych. Jego chwytak łapie jedynie koło roweru i nie ma kontaktu z jego ramą. Bagażnik cechuje ładowność aż do 25 kg! (jest to obecnie najwyższa wartość obciążenia dla uchwytu rowerowego na dach auta). Pasuje do rowerów z kołami o średnicy 26-29" oraz o maksymalnym rozstawie osi kół 126 cm. Na uchwycie można oczywiście montować także klasyczne rowery lub te z nietypową ramą.

Właściwości:
- pasuje do rowerów typu lat bike
- pasuje do rowerów elektrycznych
- uchwyt chwyta tylko za koła roweru, nie ma kontaktu z ramą
- bagażnik jest w pełni zmontowany i nie wymaga użycia żadnych dodatkowych narzędzi
- posiada zamki zabezpieczające - zarówno uchwyt na belkach bazowych jak i rower w uchwycie
- uchwyt jest przeznaczony do montażu na belkach aluminiowych
- w przypadku montażu do belek stalowych o przekroju 3x2 wymagany jest dodatkowy adapter (zapytaj sprzedawcę)
- w zestawie znajdują się adaptery przeznaczone do montażu uchwytu na belkach z rowkiem T

Dane techniczne
| Marka | Menabo |
| Model | Chrono |
| Ładowność | 25 kg |
| Masa | 6 kg |
| Materiał | aluminium |
| Pasuje do ram o średnicy | wszystkie |
| Pasuje do kół | średnica 26-29" i do szerokości 4,3" (max 110 mm) |
| Pasuje do większość rowerów z hamulcami tarczowymi | tak |
| Możliwość montażu po obu stronach dachu | tak |
| Montaż roweru w uchwycie | za koło |
| Montaż do belek aluminiowych (na obejmę) | tak |
| Montaż do belek aluminiowych (w rowek T) | tak - adaptery w zestawie |
| Montaż do belek prostokątnych | nie - wymagane dodatkowe akcesoria |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na belkach | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |