Thule Rapid FixPoint XT 753 bagażnik dachowy stalowy w miejsca fabryczne
towar niedostępny
Opis
W skład zestawu wchodzą:
- 2 belki stalowe Thule SlideBar. Klasyczne prostokątne belki ze stali powleczone czarnym polimerem.
- 4 stopy Fixpoint 753
- Zestaw tzw. KIT (4 szt.) dedykowany do danego modelu auta
- 4 zamki zabezpieczające przed kradzieżą
- instrukcja montażu "krok po kroku"
Dostępne są 2 stopy: 753 (niższa) oraz 751 (wyższa). Ta pierwsza powoduje, iż cały bagażnik jest umiejscowiony niżej na dachu, co przy przewożeniu boxów dachowych, generujących dodatkową wysokość, jest stosunkowo ważne. Natomiast, kiedy myślimy o przewożeniu nart w uchwycie narciarskim lub snowboardów, radzimy decydować się na wyższe stopy, aby wiązania od przewożonego sprzętu nie dotykały do dachu auta.
Ponadto jest grupa aut, przy których możemy zastosować tylko stopę wyższą, a niższej już nie, z uwagi na ukształtowanie dachu (np. przy niektórych szyberdachach). Stopa dobierana jest według katalogu firmowego Thule, w którym do konkretnego auta dedykowany jest konkretny model stopy.
Właściwości Thule Rapid System 753 :
- Mocne, lecz eleganckie stopy łatwo się montują i dobrze wyglądają na Twoim aucie.
- Indywidualny zestaw dopasowujący (kit) pozwala na dopasowanie uniwersalnych stóp bagażnika bazowego do każdego modelu auta, gwarantując maksimum bezpieczeństwa i łatwość obsługi.
- Wszystkie elementy potrzebne do dopasowania bagażnika do auta znajdują się w komplecie. Nie potrzebne są żadne narzędzia dodatkowe.
- Maksymalna ładowność bagażnika wynosi 100 kg.
- Pasuje do belek prostokątnych i aero.
- Spełnia normy testu City Crash.
W galerii znajdują się zdjęcia mocowań na przykładowych belkach.
Dane techniczne
| Marka | Thule |
| Model | SlideBar Rapid System 753 |
| Rodzaj belek | stalowe |
| Opis belek | stalowa, prostokątna, przekrój 30x20x1,5mm |
| Ładowność | 100 kg |
| Wysokość stopy | 8,5cm |
| Mocowanie do dachu | w miejsca fabryczne |
| Montaż | wszystkie narzędzia w zestawie |
| Zabezpieczenie na zamek w zestawie | Tak |
| Atesty | TUV, City Crash |
| Gwarancja | 2 lata (+3 lata po rejestracji produktu na stronie Thule) |