Thule EasyFold XT FIX4BIKE 9655 - na 2 rowery
towar niedostępny
Opis
Thule EasyFold XT F2 to w pełni składany, kompaktowy i łatwy w użyciu bagażnik rowerowy na hak holowniczy do wszystkich typów rowerów specjalnie dopasowany do bagażnika FIX4BIKE.
Uwaga! Prosimy zwrócić uwagę, że oferta dotyczy bagażnika rowerowego Thule EasyFold XT F na hak holowniczy przydatnego tylko dla samochodów z osprzętem haka holowniczego Fix4Bike. Jeśli pod kulą Twojego haka holowniczego są dwie śruby, Thule EasyFold XT F jest idealnym rozwiązaniem. Jeśli nie, podobnym produktem będzie Bagażnik Thule Easy Fold XT, który idealnie pasuje do tradycyjnego haka holowniczego.
Poniżej prezentujemy różnicę między hakiem holowniczym Fix4Bike i zwykłym hakiem holowniczym.
| Hak holowniczy Fix4Bike | zwykły hak holowniczy |
![]() |
![]() |

Właściwości:
- Duża ładowność umożliwia przewożenie rowerów elektrycznych i ciężkich rowerów górskich
- Bardzo duża odległość między uchwytami kół umożliwia transport bardziej masywnych rowerów o dużym rozstawie osi
- Regulowane klamry zatrzaskowe z długimi pasami ułatwiającymi mocowanie kół (o szerokości do 4.7 cali), do transportu rowerów typu fatbike
- Latwe przenoszenie bagażnika rowerowego dzięki zintegrowanym uchwytom
- Zmontowany fabrycznie, niepotrzebne narzędzia
- Przymocuj rowery na bagażniku rowerowym, a bagażnik do haka holowniczego (zamki w zestawie)
- Maksymalny rozstaw kół wynosi 1300mm
- Odstęp pomiędzy rowerami wynosi 22cm
|
W pełni składany do łatwego montażu, obsługi i przechowywania |
![]() |
|
Łatwy dostęp do bagażnika nawet z zamontowanymi rowerami dzięki pomysłowemu nachyleniu stopki |
![]() |
| Dzięki stabilności mocowania do haka holowniczego możliwy jest łatwy montaż i regulacja bagażnika rowerowego przed zamknięciem uchwytu mocujacego. | ![]() |
|
Łatwe mocowanie rowerów przy użyciu odłączanych ramion z zamykanymi gałkami Thule AcuTight, które kliknięciem sygnalizują, że osiągnięto optymalną siłę mocowania |
![]() |
Film instruktażowy do bagażnika rowerowego Thule EasyFold XT FIX4BIKE
Dane techniczne
| Marka | THULE |
| Model | EasyFold XT F2 |
| Ilość rowerów | 2 rowery |
| Ładowność | 60 kg |
| Masa | 16,4 kg |
| Wymiary platformy | 63 x 123 x 68 cm |
| Wymiary platformy po złożeniu | 63 x 31 x 68 cm |
| Średnica ramy roweru: | 22–80 mm |
| Wtyczka zasilająca | 13 PIN |
| Możliwość odchylania bagażnika z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut osobowych z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Nie |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na haku | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Tak |
| Gwarancja | 2 lata (+3 lata po rejestracji produktu na stronie Thule) |





