THULE Rapid System 754 bagażnik dachowy stalowy + zamki
towar niedostępny
Opis
W skład zestawu wchodzą:
- 2 belki stalowe Thule SlideBar. Klasyczne prostokątne belki ze stali powleczone czarnym polimerem.
- 4 stopy Fixpoint 754
- Zestaw tzw. KIT (4 szt.) dedykowany do danego modelu auta
- 4 zamki zabezpieczające przed kradzieżą
- instrukcja montażu "krok po kroku"
Bagażnik Kompatybilny z Thule One Key System. Dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się pęku różnych kluczy i używać tylko jednego do wszystkich produktów Thule.
- Nowy design.
- Bagażnik wyposażony w klucz ze wskaźnikiem, mówiącym o poprawnym założeniu bagażnika.
- Bagażnik z powodzeniem przeszedł testy w ruchu miejskim City Crash
- Zgodny z normą ISO
- Bardzo duża wytrzymałość bagażnika oraz zwiększona "przyczepność" (doprofilowanie) stopy do dachu auta.
- Stopa bagażnika wyposażona w miękką gumę oraz w łapkę oblaną miękkim, acz wytrzymałym tworzywem, ochraniając tym samym przed porysowaniem lakieru.
- Stopa 754 w pełni kompatybilna z jej poprzednikiemThule Rapid 750.
- Kompatybilny z Thule One Key System. Dzięki temu rozwiązaniu można pozbyć się pęku różnych kluczy i używać tylko jednego do wszystkich produktów Thule.
- Prezentowana stopa pasuje do belek prostokątnych i aero aluminiowych.
W galerii znajdują się zdjęcia mocowań na przykładowych belkach.
Film instruktażowy do bagażnika Thule 751/753
Dane techniczne
| Marka | Thule |
| Model | SlideBar Rapid system 754 |
| Rodzaj belek | stalowe |
| Opis belek | stalowa, prostokątna, przekrój 30x20x1,5mm |
| Ładowność | 75kg |
| Wysokość stopy | 14cm |
| Mocowanie do dachu | za obrzeże dachu |
| Montaż | nie wymaga narzędzi |
| Zabezpieczenie na zamek w zestawie | Tak |
| Atesty | TUV, City Crash |
| Gwarancja | 2 lata (+3 lata po rejestracji produktu na stronie Thule) |