Platforma rowerowa i41 S UEBLER - na 4 rowery
towar niedostępny
Opis
Platforma rowerowa i41 S to lekka platforma przeznaczone do transportu 4 rowerów (w tym także e-bike), wyprodukowane przez niemiecką firmę Uebler. Bagażnik montowany jest z tyłu auta, na haku holowniczym i posiada funkcję odchylania (kąt 90 stopni) oraz składania. Rewolucyjne, opatentowane mocowanie IQ umożliwia mocowanie bez dźwigni.
Firma Uebler istnieje od ponad 55 lat i zajmuje się dostarczaniem bagażników rowerowych oraz ich akcesoriów. Znajduje uznanie nie tylko wśród Klientów, ale także przedsiębiorstw. Od 2011 roku firma zwyciężyła w 49 testach takich jak np. ADAC, Mountain Bike, Freeride, Bike Bild, Auto motor und sport i wielu innych.

Seria i - innowacyjność i perfekcja
Wysokiej jakości bagażniki serii i, podobnie jak cała gama produktów, konsekwentnie charakteryzują się bezpieczeństwem, jakością i dużą ładownością. Od wprowadzenia na rynek w 2017 roku, platformy serii "i"zwyciężyły w 23 testach. Seria ta została wyróżniona nie tylko jako jedna z najlżejszych, ale także jako najłatwiejsza w obsłudze wśród bagażników swojej klasy. Platforma otrzymała także najlepsze oceny w kategorii wzornictwa.

Właściwości:
- Proste i nie wymagające wysiłku mocowanie na haku za pomocą opatentowanego zamknięcia IQ, bez dźwigni.
- Zdejmowane uchwyty obsługiwane jedną ręką
- Nowe, bardzo szerokie szyny kół do opon o szerokości do 4,5 cala
- Składane szyny na koła i zespół świateł
- System z grzechotką do bezpiecznego mocowania kół roweru na szynie
- Wygodne odchylanie platformy za pomocą dźwigni nożnej do kąta 90 stopni!
- Szybkozłączka do mocowania szerokiej ramy nośnej
- Zabezpieczenie rowerów w uchwycie oraz platformy na haku za pomocą zamka
- Jeden klucz do wszystkich zamków
- Maksymalny rozstaw osi roweru: 130 cm
- Rozstaw szyn na koła roweru wynosi 190 / 180 / 180 mm
- Maksymalna szerokość opon roweru wynosi około 7 cm
Dane techniczne
| Marka | Uebler |
| Model | i41 S |
| Ilość rowerów | 4 rowery |
| Ładowność | 60 kg |
| Masa | 20 kg |
| Wymiary platformy | 119 x 73 x 91 cm |
| Wymiary platformy po złożeniu | 61 x 23 x 91 cm |
| Średnica ramy roweru: | 75 mm / 75x45 mm |
| Wtyczka zasilająca | 13 PIN |
| Możliwość odchylania bagażnika z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut osobowych z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Nie |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na haku | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Tak |
| Certyfikat | EuroBE, TÜV |
| Gwarancja | 3 lata |