Platforma rowerowa i21 Z UEBLER do ram karbonowych - na 2 rowery
towar niedostępny
Opis
Platforma rowerowa i21Z to lekka platforma przeznaczone do transportu 2 rowerów (w tym także e-bike i rowerów z ramami karbonowymi), wyprodukowane przez niemiecką firmę Uebler. Bagażnik montowany jest z tyłu auta, na haku holowniczym i posiada funkcję odchylania (kąt 90 stopni !) oraz składania. Rewolucyjne, opatentowane mocowanie IQ umożliwia mocowanie bez dźwigni.
Firma Uebler istnieje od ponad 55 lat i zajmuje się dostarczaniem bagażników rowerowych oraz ich akcesoriów. Znajduje uznanie nie tylko wśród Klientów, ale także przedsiębiorstw. Od 2011 roku firma zwyciężyła w 49 testach takich jak np. ADAC, Mountain Bike, Freeride, Bike Bild, Auto motor und sport i wielu innych.

Seria i - innowacyjność i perfekcja
Wysokiej jakości bagażniki serii i, podobnie jak cała gama produktów, konsekwentnie charakteryzują się bezpieczeństwem, jakością i dużą ładownością. Od wprowadzenia na rynek w 2017 roku, platformy serii "i"zwyciężyły w 23 testach. Seria ta została wyróżniona nie tylko jako jedna z najlżejszych, ale także jako najłatwiejsza w obsłudze wśród bagażników swojej klasy. Platforma otrzymała także najlepsze oceny w kategorii wzornictwa.

Rama karbonowa
Model platformy i21Z to dokładnie to samo rozwiązanie co i21 z nieco innymi uchwytami do ramy rowerów oraz większym kątem odchylenia. W tym modelu bagażnik został wyposażony w 2 zdejmowane uchwyty z taśmą zębatą i zabezpieczeniem ram karbonowych. Posiada także możliwość odchylenia z zamontowanymi rowerami o kat 90 stopni (platforma i21 odchyla się o kąt 60 stopni), umożliwiając tym samym wygodny dostęp do zawartości bagażnika.
Właściwości:
- Proste i nie wymagające wysiłku mocowanie na haku za pomocą opatentowanego zamknięcia IQ, bez dźwigni.
- Opatentowane, zdejmowane uchwyty z taśmą zębatą i zabezpieczeniem ram karbonowych (uchwyty obsługiwane jedną ręką)
- Nowe, bardzo szerokie szyny kół do opon o szerokości do 4,5 cala
- Składane szyny na koła i zespół świateł
- System z grzechotką do bezpiecznego mocowania kół roweru na szynie
- Wygodne odchylanie platformy za pomocą dźwigni nożnej aż do kąta 90 stopni!
- Szybkozłączka do mocowania szerokiej ramy nośnej
- Zabezpieczenie rowerów w uchwycie oraz platformy na haku za pomocą zamka
- Jeden klucz do wszystkich zamków
- Maksymalny rozstaw osi roweru: 130 cm
- Rozstaw szyn na koła roweru wynosi 240 mm
- Maksymalna szerokość opon roweru wynosi około 7 cm
Dane techniczne
| Marka | Uebler |
| Model | i21 Z |
| Ilość rowerów | 2 rowery |
| Ładowność | 60 kg |
| Masa | 13,5 kg |
| Wymiary platformy | 119 x 72 x 64 cm |
| Wymiary platformy po złożeniu | 61 x 20,5 x 69 cm |
| Średnica ramy roweru: | 115mm / 120x80 mm / 95x95 mm |
| Wtyczka zasilająca | 13 PIN |
| Możliwość odchylania bagażnika z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut osobowych z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Nie |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na haku | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Tak |
| Certyfikat | EuroBE, TÜV |
| Gwarancja | 3 lata |