Platforma rowerowa i21 Z-DC UEBLER do ram karbonowych z czujnikiem cofania - na 2 rowery
towar niedostępny
Opis
Platforma rowerowa i21Z-DC to lekka platforma przeznaczone do transportu 2 rowerów (w tym także e-bike i rowerów z ramami karbonowymi), wyprodukowane przez niemiecką firmę Uebler. Bagażnik montowany jest z tyłu auta, na haku holowniczym i posiada funkcję odchylania (kąt 90 stopni !) oraz składania. Ten model platformy posiada także czujnik, który ułatwia parkowanie. Rewolucyjne, opatentowane mocowanie IQ umożliwia mocowanie bez dźwigni.
Firma Uebler istnieje od ponad 55 lat i zajmuje się dostarczaniem bagażników rowerowych oraz ich akcesoriów. Znajduje uznanie nie tylko wśród Klientów, ale także przedsiębiorstw. Od 2011 roku firma zwyciężyła w 49 testach takich jak np. ADAC, Mountain Bike, Freeride, Bike Bild, Auto motor und sport i wielu innych.

Seria i - innowacyjność i perfekcja
Wysokiej jakości bagażniki serii i, podobnie jak cała gama produktów, konsekwentnie charakteryzują się bezpieczeństwem, jakością i dużą ładownością. Od wprowadzenia na rynek w 2017 roku, platformy serii "i"zwyciężyły w 23 testach. Seria ta została wyróżniona nie tylko jako jedna z najlżejszych, ale także jako najłatwiejsza w obsłudze wśród bagażników swojej klasy. Platforma otrzymała także najlepsze oceny w kategorii wzornictwa.

Czujnik cofania
Model platformy i21 Z-DC to dokładnie to samo rozwiązanie co i21 Z, wzbogacone o pomoc podczas parkowania. Jest to specjalny czujnik zamontowany na bagażniku, który wydając sygnał dźwiękowy ułatwia parkowanie tyłem.

Rama karbonowa
Model platformy i21 Z-DC jest wyposażony w 2 zdejmowane uchwyty z taśmą zębatą i zabezpieczeniem ram karbonowych. Posiada także możliwość odchylenia z zamontowanymi rowerami o kat 90 stopni (platforma i21 odchyla się o kąt 60 stopni), umożliwiając tym samym wygodny dostęp do zawartości bagażnika.
Właściwości:
- Proste i nie wymagające wysiłku mocowanie na haku za pomocą opatentowanego zamknięcia IQ, bez dźwigni.
- Opatentowane, zdejmowane uchwyty z taśmą zębatą i zabezpieczeniem ram karbonowych (uchwyty obsługiwane jedną ręką)
- Nowe, bardzo szerokie szyny kół do opon o szerokości do 4,5 cala
- Składane szyny na koła i zespół świateł
- System z grzechotką do bezpiecznego mocowania kół roweru na szynie
- Wygodne odchylanie platformy za pomocą dźwigni nożnej aż do kąta 90 stopni!
- Szybkozłączka do mocowania szerokiej ramy nośnej
- Zabezpieczenie rowerów w uchwycie oraz platformy na haku za pomocą zamka
- Jeden klucz do wszystkich zamków
- Maksymalny rozstaw osi roweru: 130 cm
- Rozstaw szyn na koła roweru wynosi 240 mm
- Maksymalna szerokość opon roweru wynosi około 7 cm
Dane techniczne
| Marka | Uebler |
| Model | i21 Z-DC |
| Ilość rowerów | 2 rowery |
| Ładowność | 60 kg |
| Masa | 13,5 kg |
| Wymiary platformy | 119 x 72 x 64 cm |
| Wymiary platformy po złożeniu | 61 x 20,5 x 69 cm |
| Średnica ramy roweru: | 115mm / 120x80 mm / 95x95 mm |
| Wtyczka zasilająca | 13 PIN |
| Możliwość odchylania bagażnika z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut osobowych z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Nie |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na haku | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Tak |
| Certyfikat | EuroBE, TÜV |
| Gwarancja | 3 lata |