Platforma rowerowa X21 S UEBLER - na 2 rowery
towar niedostępny
Opis
Platforma rowerowa X21 S to solidne rozwiązanie przeznaczone do transportu 2 rowerów (w tym także e-bike), wyprodukowane przez niemiecką firmę Uebler. Bagażnik montowany jest z tyłu auta, na haku holowniczym i posiada funkcję odchylania (kąt 60 stopni) oraz składania.
Firma Uebler istnieje od ponad 55 lat i zajmuje się dostarczaniem bagażników rowerowych oraz ich akcesoriów. Znajduje uznanie nie tylko wśród Klientów, ale także przedsiębiorstw. Od 2011 roku firma zwyciężyła w 49 testach takich jak np. ADAC, Mountain Bike, Freeride, Bike Bild, Auto motor und sport i wielu innych.

Seria X - wygoda i lekkość
Oprócz lekkości i stabilności, bagażniki z serii X charakteryzują się najłatwiejszą obsługą i unikalną koncepcją składania. Budowa tych platform jest przemyślane pod względem ergonomicznym. Są funkcjonalne i proste, a jednocześnie niezwykle stabilne i wytrzymałe.

Właściwości:
- łatwo i kompaktowo składany, umożliwia wygodne przechowywanie
- Opatentowane zamknięcie dźwigni zaciskowej z zabezpieczeniem przed kradzieżą
- Szyny na koła roweru są łatwo składane dzięki zintegrowanemu uchwytowi
- Bardzo wygodne odchylanie platformy za pomocą dużego pedału nożnego
- Bezpieczny transport wszystkich rodzajów rowerów (w tym także rowerów elektrycznych)
- Niewielka waga platformy ułatwia jej przenoszenie i zapewnia dużą ładowność
- Zdejmowane uchwyty ramy mogą być obsługiwane jedną ręką i są zabezpieczone przed kradzieżą
- Klamry z zapadkami pozwalają na optymalne i centralne mocowanie kół rowerów do szyn
- Regulowany rozstaw lamp
- Zabezpieczenie rowerów w uchwycie oraz platformy na haku za pomocą zamka
- Jeden klucz do wszystkich zamków
- Maksymalny rozstaw osi roweru: 130 cm
- Rozstaw szyn na koła roweru wynosi 220 mm
- Maksymalna szerokość opon roweru wynosi około 7 cm
Dane techniczne
| Marka | Uebler |
| Model | X21 S |
| Ilość rowerów | 2 rowery |
| Ładowność | 60 kg |
| Masa | 14 kg |
| Wymiary platformy | 119 x 77 x 64 cm |
| Wymiary platformy po złożeniu | 63 x 24 x 64 cm |
| Średnica ramy roweru: | 75 mm |
| Wtyczka zasilająca | 13 PIN |
| Możliwość odchylania bagażnika z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut osobowych z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Nie |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na haku | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Tak |
| Certyfikat | EuroBE, TÜV |
| Gwarancja | 3 lata |