Platforma rowerowa Spinder SL3+1 - na 4 rowery
towar niedostępny
Opis
Platforma rowerowa Spinder SL3 wraz z dodatkowym adapterem (znajduje się w zestawie) przeznaczona jest do transportu 4 rowerów. Bagażnik jest składany i wysuwany na 51 cm.
Przedmiotem sprzedaży jest platforma Spinder SL3 oraz adapter na dodatkowy rower.
SL3 to solidna konstrukcja i wygodne użytkowanie. Platforma jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które szukają uniwersalnego rozwiązania nie tylko do przewozu rowerów. Firmę Spinder posiada wiele akcesoriów, które można razem łączyć tworząc nowe zestawy. Poniżej w opisie zaprezentowane zostały możliwości takich połączeń.

Platforma SL3 to połączenie platformy bazowej SB3 oraz adapterów na rowery Spinder BS3. Razem tworzą platformę rowerową na 3 rowery. (grafika poniżej)

Jeżeli zdemontujemy adaptery na rowery i dokupimy boks transportowy Spinder BX1 (do osobnego zakupu), możemy go zamontować na platformie i korzystać z takiego zestawu. (grafika poniżej(
Wymienione powyżej akcesoria można znaleść w zakładce: produkty powiązane.
Platforma wyposażona jest w oświetlenie LED oraz posiada funkcję składania do niewielkich rozmiarów 85 x 24 cm. Co więcej, może być wysuwana do przodu tak aby móc swobodnie otworzyć klapę bagażnika samochodowego. Jest również bardzo łatwa w montażu i demontażu. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą bezpiecznie przewieźć swoje rowery w komfortowych warunkach.
Zabezpieczenia antykradzieżowe ukryte w detalach bagażnika Spinder SL3
- System montażu na haku wyposażony jest w pewną blokadę zamykaną na klucz, dzięki której nikt niepożądany nie ściągnie bagażnika z kuli.
- Ramię służące do mocowania rowerów na bagażniku Spinder SL3, wyposażone jest w dwa bardzo praktyczne zabezpieczenia chroniące zamontowane rowery przed potencjalną kradzieżą.
- Ogromną zaletą pasków, które obejmują ramę roweru, jest nie tylko ich uniwersalność i możliwość dostosowania ich do ram różnej grubości, ale także materiał, z którego są wykonane. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że są całkowicie plastikowe, ale nic bardziej mylnego - w ich wnętrzu, na całej długości, kryje się metalowa blaszka, która znacząco utrudnia przecięcie lub rozerwanie paska i kradzież roweru.
- Kolejnym, powszechnie znanym i cenionym zabezpieczeniem antykradzieżowym, zastosowanym we wsporniku mocującym rowery, jest zamek, który uniemożliwia zdjęcie pasków z ramy roweru bez użycia odpowiedniego klucza.
Właściwości:
- Bagażnik dzięki adapterowi jest przystosowany do przewozu nawet 4 rowerów.
- Jest nie tylko platformą na rowery, ale także bazą do zamontowania dużej skrzyni transportowej Spinder BX1 (dostępna osobno)
- Platforma jest kompatybilna praktycznie ze wszystkimi rodzajami haków holowniczych.
- Prosty i błyskawiczny montaż możliwy dzięki opatentowanemu szybkozłączu.
- Funkcja wysuwania (51 cm) dla łatwego dostępu do bagażnika samochodu, wraz z zamontowanymi rowerami.
- Wbudowane zabezpieczenia antykradzieżowe, podnoszące poziom bezpieczeństwa platformy i rowerów.
- Prezentuje wyjątkowy design. Elegancka matowa czerń i nowoczesne światła LED nadają mu niepowtarzalnego charakteru.
- Możliwość mocowania za sztyce, więc nie ma ryzyka uszkodzenia karbonowej ramy roweru.
- Elastyczne i blokowane zaciski kół rowerowych.
- Aktywne światło przeciwmgielne i oświetlenie światła wstecznego.
- Szerokie podpory dla kół do 80 mm
- Długie szyny dla nawet 140 cm rozstawu osi roweru
- Maksymalna waga roweru zamontowanego na adapterze wynosi 15kg
Dane techniczne
| Marka | Spinder |
| Model | SL3+1 |
| Ilość rowerów | 4 rowery |
| Ładowność | 60 kg |
| Masa | 26 kg |
| Wymiary platformy | 140 x 102 x 72 cm (bez adaptera) |
| Wymiary platformy po złożeniu | 85 x 24 cm (bez adaptera) |
| Średnica ramy roweru: | 11 cm |
| Wtyczka zasilająca | 7 PIN i 13 PIN |
| Możliwość odchylania bagażnika z rowerami | Nie |
| Pasuje do aut osobowych z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Nie |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na haku | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Nie |
| Gwarancja | 2 lata |