Platforma rowerowa SPINDER SC2 - na 2 rowery
towar niedostępny
Opis
Spinder SC2 to nowoczesna platforma rowerowa, przeznaczona do przewozu 2 rowerów (z możliwością rozbudowy na 3 rowery). Posiada funkcję wysuwania o 70cm co umożliwia wygodny dostęp do bagażnika nawet w przypadku vanów czy camperów.
Bagażnik stworzony został z komponentów o najwyższej jakości, dzięki czemu jest zarówno lekki jak i bardzo wytrzymały. Można na nim transportować nie tylko tradycyjne rowery szosowe, ale również masywne rowery elektryczne. A dzięki systemowi szybkiego montażu, ich załadunek jest niezwykle prosty.
Wspomniany wcześniej, innowacyjny system przesuwany, umożliwia dostęp do wielu rodzajów aut takich jak osobówki, furgonetki, busy, samochody kempingowe, czy kombi z drzwiami skrzydłowymi. Nie byłoby to możliwe w przypadku platformy odchylanej.

Spinder SC2 pasuje nie tylko do wielu mieli aut ale także jest kompatybilny z wiekszością haków samochodowych ( w tym także do Fix4Bike).

Właściwości:
- platforma jest składana, łatwa w przenoszeniu i przechowywaniu.
- Łatwy i szybki montaż na haku za pomocą szybkozłącza.
- Mechanizm wysuwania zapewnia łatwy dostęp do bagażnika.
- Podczas jazdy, rowery są stabilne i bezpieczne.
- Możliwość transportu rowerów z ramą karbonową (mocowanie za sztyce).
- Elastyczne i blokowane zaciski kół rowerowych.
- Oświetlenie za pomocą zintegrowanej wtyczki 7 i 13-pinowej.
- Aktywne światło przeciwmgielne i oświetlenie światła wstecznego.
Dane techniczne
| Marka | Spinder |
| Model | SC2 |
| Ilość rowerów | 2 rowery |
| Ładowność | 60 kg |
| Masa | 21 kg |
| Wymiary platformy | 140 x 80 cm |
| Wymiary platformy po złożeniu | 85 x 25 cm |
| Średnica ramy roweru: | 110 cm |
| Wtyczka zasilająca | 7 PIN i 13 PIN |
| Możliwość odchylania bagażnika z rowerami | Nie |
| Pasuje do aut osobowych z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Nie |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na haku | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Tak |
| Gwarancja | 3 lata |