Platforma rowerowa P22S UEBLER - na 2 rowery
towar niedostępny
Opis
Bagażnik rowerowy P22S, niemieckiej firmy Uebler, to stabilna i bezpieczna platforma przeznaczone do transportu 2 rowerów z możliwością rozbudowy na 3 rowery. Nadaje się do transportu rowerów elektrycznych. Bagażnik montowany jest z tyłu auta, na haku holowniczym i posiada funkcję odchylania o kąt 90 stopni.
Firma Uebler istnieje od ponad 55 lat i zajmuje się dostarczaniem bagażników rowerowych oraz ich akcesoriów. Znajduje uznanie nie tylko wśród Klientów, ale także przedsiębiorstw. Od 2011 roku firma zwyciężyła w 49 testach takich jak np. ADAC, Mountain Bike, Freeride, Bike Bild, Auto motor und sport i wielu innych.

Seria P - możliwość rozbudowy
Platformy serii "P" można w razie potrzeby rozbudować o jedną szynę na dodatkowy rower, zwiększając tym samym pojemność bagażnika z 2 rowerów na 3 lub z 3 na 4. Jest to bardzo wygodna funkcja nadająca platformie uniwersalność. W celu rozbudowy należy zakupić dodatkowy zestaw adapterów. Niestety bagażniki z serii "P" nie posiadają funkcji składania do kompaktowej wielkości jak w przypadku bagażników serii "i" oraz "x".

Właściwości:
- Opatentowane zamknięcie dźwigni zaciskowej
- Odłączane uchwyty do ramy roweru, obsługiwane jedną ręką
- Bezpieczny przewóz wszystkich rodzajów rowerów, w tym także z napędem elektrycznym
- System z grzechotką do bezpiecznego mocowania kół roweru na szynie
- Wygodne odchylanie platformy za pomocą dźwigni nożnej (aż do kąta 90 stopni!)
- Zabezpieczenie rowerów w uchwycie oraz platformy na haku za pomocą zamka
- Jeden klucz do wszystkich zamków
- Ruchome lampy serii "Eli"
- Maksymalny rozstaw osi roweru: 125 cm
- Rozstaw szyn na koła roweru wynosi 220 / 180 mm
- Maksymalna szerokość opon roweru wynosi około 7 cm
Dane techniczne
| Marka | Uebler |
| Model | P22S |
| Ilość rowerów | 2 rowery |
| Ładowność | 60 kg |
| Masa | 14 kg |
| Wymiary platformy | 115 x 77 x 65 cm |
| Średnica ramy roweru: | 75 mm / 75x45 mm |
| Wtyczka zasilająca | 13 PIN |
| Możliwość odchylania bagażnika z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut osobowych z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Nie |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na haku | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Tak |
| Certyfikat | EuroBE, TÜV |
| Gwarancja | 3 lata |