Platforma rowerowa Bosal - Comfort Pro 3
towar niedostępny
Opis
Przedstawiamy Państwu innowacyjną platformę rowerową Bosal Comfort Pro, przeznaczoną do przewozu 3 rowerów w sposób wygodny i bezpieczny. Pasuje do rowerów elektrycznych.
Platforma charakteryzuje się składaną konstrukcją oraz łatwym odchyleniem, umożliwiając swobodny dostęp do zawartości bagażnika. Dzięki wszechstronnemu systemowi mocowania, pasuje do większości haków holowniczych oraz różnych modeli rowerów (również tych elektrycznych i z grubą, nietypową ramą). Dzięki szybkozłączce, montaż platformy jest bardzo szybki i prosty, a zdejmowane zaciski zapewniają łatwe umocowanie rowerów. Dodatkowo, platforma została wyposażona w skuteczny system zabezpieczeń przed kradzieżą (zarówno rowerów jak i platformy). Złącze 7- i 13-pinowe zapewnia niezawodne i uniwersalne połączenie elektryczne, a regulowany uchwyt tablicy rejestracyjnej pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb.

|
Bardzo wygodna funkcja składania. Ułatwia przechowywanie i transportowanie platformy. Do tej pory składanie platformy do tak niewielkich rozmiarów dostępne było wyłącznie w ekskluzywnych bagażnikach marek premium.
|
![]() |
|
Szersze szyny rowerowe, specjalnie przeznaczone dla rowerów elektrycznych i górskich. Szerokość szyny wynosi 7 cm. (zdjęcie poglądowe prezentuje ten sam model platformy w wersji przeznaczonej dla 2 rowerów). Maksymalny rozstaw kół wynosi 135 cm.
|
|
| Szeroki uchwyt na ramę rowerów. Obejmuje ramę o średnicy max.35cm i jest elastyczny co umożliwia przymocowanie nietypowych ram. | ![]() |
| Nie tylko rowery, ale i sama platforma zabezpieczona jest zamkiem przed kradzieżą. | ![]() |
| Platforma posiada złącze 7 i 13 - pinowe. | ![]() |
Dane techniczne
| Marka | Bosal |
| Model | Comfort Pro 3 |
| Ilość rowerów | 3 rowery |
| Ładowność | 60 kg |
| Masa | 21 kg |
| Wymiary platformy | 148 x 83 x 67,5 cm |
| Wymiary platformy po złożeniu | 25 x 83 x 76,5 cm |
| Średnica ramy roweru: | do 35 cm |
| Wtyczka zasilająca | 7 PIN i 13 PIN |
| Możliwość odchylania bagażnika z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut osobowych z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Nie |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na haku | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Tak |
| Gwarancja | 3 lata |




