Platforma rowerowa Bosal - Comfort Pro 2
towar niedostępny
Opis
Przedstawiamy Państwu innowacyjną platformę rowerową Bosal Comfort Pro, idealną do przewozu rowerów w sposób wygodny i bezpieczny. Pasuje do rowerów elektrycznych.
Platforma cechuje się składaną konstrukcją oraz łatwym odchyleniem, umożliwiając swobodny dostęp do bagażnika. Dzięki wszechstronnemu systemowi mocowania, pasuje ona do większości haków holowniczych oraz różnych rodzajów rowerów (również tych elektrycznych i z grubą ramą). Dzięki szybkozłączce, montaż naszej platformy jest szybki i prosty, a zdejmowane zaciski zapewniają łatwe umocowanie rowerów. Dodatkowo, platforma została wyposażona w skuteczny system zabezpieczeń przed kradzieżą. Złącze 7- i 13-pinowe zapewnia niezawodne i uniwersalne połączenie elektryczne, a regulowany uchwyt tablicy rejestracyjnej pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb.

|
Bardzo wygodna funkcja składania. Ułatwia przechowywanie i transportowanie platformy. Do tej pory składanie platformy do tak niewielkich rozmiarów dostępne było wyłącznie w ekskluzywnych bagażnikach marek premium.
|
![]() |
|
Szersze szyny rowerowe, specjalnie przeznaczone dla rowerów elektrycznych i górskich. Szerokość szyny wynosi 7 cm. Maksymalny rozstaw kół wynosi 135 cm.
|
|
| Szeroki uchwyt na ramę rowerów. Obejmuje ramę o średnicy max.35cm i jest elastyczny co umożliwia przymocowanie nietypowych ram. | ![]() |
| Nie tylko rowery, ale i sama platforma zabezpieczona jest zamkiem przed kradzieżą. | ![]() |
| Platforma posiada złącze 7 i 13 - pinowe. | ![]() |
Dane techniczne
| Marka | Bosal |
| Model | Comfort Pro 2 |
| Ilość rowerów | 2 rowery |
| Ładowność | 60 kg |
| Masa | 17kg |
| Wymiary platformy | 148 x 60 x 67,5 cm |
| Wymiary platformy po złożeniu | 25 x 60 x 76,5 cm |
| Wtyczka zasilająca | 7 PIN i 13 PIN |
| Możliwość odchylania bagażnika z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut osobowych z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Nie |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na haku | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Tak |
| Gwarancja | 3 lata |




