Platforma rowerowa AGURI Active e-Bike 2 + adapter - na 3 rowery
towar niedostępny
Opis
Zaprojektowana z myślą o użytkownikach rowerów elektrycznych, platforma Active e-Bike wyróżnia się powiększonym rozstawem osi roweru, zwiększoną odległością między rowerami i szeroką rynienką na koła. Te kluczowe cechy odróżniają ją od innych modeli firmy Aguri. Dodatkowo platforma została wyposażona w kółka, co ułatwia jej transport.
Przedmiotem sprzedaży jest platforma Aguri Active e-Bike na 2 rowery oraz adapter na 3-ci rower, co łącznie daje możliwość transportu 3 rowerów.
adapter na 3-ci rower
Charakterystyka platformy rowerowej Active Bike E-Bike obejmuje liczne funkcje i innowacje, które zwiększają jej funkcjonalność i wygodę użytkowania:
- Platforma rowerowa i rowery są zabezpieczone indywidualnymi zamkami, zapewniając pełne bezpieczeństwo.
- Możliwość obciążenia platformy do 60 kg, co pozwala na przewożenie różnych rodzajów rowerów (w tym także rowerów elektrycznych)
- Regulacja docisku na kuli haka za pomocą śruby regulacyjnej turn & click,
- Montaż nie wymaga użycia dużej siły, co sprawia, że proces instalacji jest prosty i wygodny.
- Koła rowerów są mocowane za pomocą dłuższych pasków zębatych z systemem szybkiego zacisku, zapewniając stabilne mocowanie.
- Regulowany rozstaw podstaw kół umożliwia przewożenie zarówno dużych, jak i małych rowerów, a rozstaw osi roweru został zwiększony do 130 cm.
- Zwiększona odległość pomiędzy rowerami wynosi 26 cm, co minimalizuje ryzyko uszkodzeń podczas transportu.
- Zwiększona szerokość rynienki koła do opon max 100 mm (4 cali) - umożliwia przewożenie rowerów z różnymi rodzajami opon.
- Funkcja odchylania platformy zapewnia wygodny i szybki dostęp do bagażnika samochodu, także z zamontowanymi rowerami.
- Przycisk umożliwiający uchylanie platformy jest umiejscowiony nad tablicą rejestracyjną, w wygodnym dla użytkownika miejscu.
- Oświetlenie platformy z wtyczką 13 PIN. Istnieje możliwość na podłączenie do gniazda 7 PIN za pomocą odpowiedniego adaptera (do osobnego zakupu).
- Oświetlenie platformy obejmuje światło pozycyjne, kierunkowskazy, podświetlenie tablicy, światło wsteczne i światło przeciwmgielne.
- Bardziej kompaktowe uchwyty ramy z elastycznym wypełnieniem zabezpieczającym przed porysowaniem ram rowerowych.
- Średnica ramy rowerowej: min. 20 mm, max. 80 mm,
- Możliwość montażu uchwytów do mocowania ramy po wstawieniu rowerów.
- Kółka ułatwiające transportowanie platformy, dodatkowo zwiększające mobilność i wygodę użytkowania.
Dane techniczne
| Marka | Aguri |
| Model | Active e-Bike |
| Ilość rowerów | 3 rowery |
| Ładowność | 60 kg |
| Masa | 19,5 kg + adapter |
| Wymiary platformy | 126 x 73 cm + adapter |
| Wymiary platformy po złożeniu | 107 x 82 x 27 cm + adapter |
| Średnica ramy roweru: | 20-80 mm |
| Wtyczka zasilająca | 13 PIN |
| Możliwość odchylania bagażnika z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut osobowych z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Nie |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na haku | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |