Box dachowy Hapro Trivor 440 czarny mat
towar niedostępny
Opis
Box dachowy Trivor, holenderskiej firmy Hapro, łączy wytrzymałość z dużą przestrzenią. Wyjazd na narty, wycieczka rowerowa, czy weekend survivalowy? Brak miejsca już nigdy nie stanie Ci na drodze.
Boks wyposażony został w systemy usprawniające jego użytkowanie. Np. Opatentowane mocowanie PremiumFit, czy też dwustronne otwieranie i płynne zamykanie pokrywy. Do tego centralny zamek, wyjątkowy sportowy wygląd i aż 5 lat gwarancji!

Mocowanie
Box firmy Hapro wyposażony jest w opatentowany system mocowania PremiumFit. Ułatwia on szybkie zamocowanie Boksa na belkach bazowych auta. Wygodne pokrętło umieszczone na dnie Boksa ułatwia zaciśnięcie szczęk mocujących z odpowiednia siłą. Analogiczne rozwiązanie zwane systemem szybkiego montażu JustClick stosowane jest w znanych i cenionych boksach firmy Thule.
Zamykanie i otwieranie
Innowacyjny centralny 3-punktowy zamek wspomagany systemem OpeningAssist, który podczas odblokowywania unosi wieko Boksa o kilka centymetrów. Po otwarciu pokrywa Boksa jest podtrzymywana przez siłowniki, co znacznie ułatwia proces pakowania. W momencie zamykania słychać charakterystyczne kliknięcie, zapewniające o prawidłowym zamknięciu. System dwustronnego otwierania DualSide pozwala na załadunek bagaży zarówno od strony kierowcy jak i pasażera.
Jakość i Bezpieczeństwo
Boksy dachowe Hapro Trivor wykonane zostały z najwyższej klasy materiałów syntetycznych ABS / PMMA, które gwarantują wytrzymałość, sztywność i odpowiednią odporność na promienie UV. O wysokiej jakości produktu może świadczyć 5-letnia gwarancja oferowana przez producenta.
Dzięki wysokiej jakości materiałów, boksy Hapro są nie tylko wytrzymałe, ale także bezpieczne. Trivor został poddany szeregowi testów, które zapewniły mu certyfikat TÜV. Obejmuje on testy w tunelu aerodynamicznym, testy zderzeniowe, stabilności, wibracyjne i wodne.
Właściwości:
- łatwy montaż i wygodna obsługa
- Jest kompatybilny z belkami poprzecznymi aluminiowymi i stalowymi o szerokości do 95 mm i wysokości 18 – 38 mm.
- bezpieczny 3-punktowy centralny zamek
- obustronne otwieranie ułatwiające pakowani
- rozstaw belek bagażnika bazowego: 55 – 95 cm
- innowacyjny system mocowania PremiumFit
- wykonany z materiałów wysokiej jakości
- certyfikowany zgodnie z surowymi normami bezpieczeństwa ISO 11154 i TÜV
- zestaw adapterów do belek z rowkiem T do osobnego zakupu
Pozostałe informacje o produkcie takie jak waga, czy wymiary dostępne są w zakładce: dane techniczne.
Film instruktażowy dla boksa dachowego firmy Hapro
Dane techniczne
| Marka | Hapro |
| Model | Trivor |
| kolor | czarny matowy |
| Pojemność | 440 litrów |
| Ładowność | 75 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 192 x 82 x 45 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 184 x 77 x 44 cm |
| Pojemność nart (par) / desek snowboard | 4-6 / 2-3 |
| Maksymalna długość nart | 178 cm |
| Masa | 20 kg |
| Materiał | ABS / PMMA |
| Zamek | centralny 3-punktowy |
| System montażu | PremiumFit |
| System otwierania | dwustronny |
| System zamykania | CentralLock |
| Atesty | TUV, GS |
| Gwarancja | 5 lat |