
Box dachowy Hapro Explorer 400 czarny mat
towar niedostępny
Opis

Dane techniczne
| Marka | Hapro |
| Model | Explorer 400 |
| kolor | czarny matowy |
| Pojemność | 420 litrów |
| Ładowność | 75 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 192 x 82 x 42 |
| Wymiary wewnętrzne | 187 x 77 x 41 |
| Pojemność nart (par) / desek snowboard | 3-4 / 2-3 |
| Maksymalna długość nart | 175 cm |
| Masa | 17 kg |
| Materiał | ABS/ASA |
| Zamek | centralny 3-punktowy |
| System montażu | Master - Fit |
| System otwierania | dwustronny |
| Atesty | TUV |
| Gwarancja | 2 lata |