Box dachowy Hapro Explorer 100 czarny mat
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Marka | Hapro |
| Model | Explorer 100 |
| kolor | czarny matowy |
| Pojemność | 300 litrów |
| Ładowność | 75 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 142 × 82 × 42 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 131 × 77 × 40 cm |
| Masa | 10 kg |
| Zamek | centralny 2-punktowy |
| System montażu | Master - Fit |
| System otwierania | jednostronny |
| Atesty | TUV |
| Gwarancja | 2 lata |
