Box dachowy Hapro Carver 550 czarny mat
towar niedostępny
Opis
Boks dachowy Carver firmy Hapro to kufer o aerodynamicznym kształcie, podkreślającym sylwetkę auta. Wykonany z wytrzymałych materiałów ABS/PMMA - będzie służył przez wiele lat.
Boks dachowy to idealne rozwiązanie, gdy szukasz dodatkowej przestrzeni i chcesz mieć możliwość zabrania wszystkich potrzebnych bagaży, nie rezygnując z wygody podróżowania. Bez względu na to, czy planujesz zimowy wyjazd na narty, czy też wakacje z całą rodziną - z boksem dachowym Hapro zapakujesz wszystko co niezbędne.
Box Hapro Carver występuje także w wersji o mniejszej pojemności 430 litrów. -> Boks dachowy Hapro Carver 430 l.

Boks dachowy Carver, podobnie jak inne modele firmy Hapro, posiada liczne udogodnienia, tak aby jego użytkowanie było proste, szybkie i wygodne. W związku z tym kufer wyposażony został w funkcję dwustronnego otwierania oraz centralny zamek zabezpieczający jego zawartość przed ewentualną kradzieżą. Nowym rozwiązaniem jest tu system mocowania Master-Fit z pokrętłem, który reguluje zacisk szczęk na belkach bagażnika dachowego.
Wewnątrz boksa znajdują się pasy transportowe, ułatwiające przymocowanie ładunku tak aby nieprzemieszzcał się podczas jazdy.
Właściwości:
- przemyślana konstrukcja, duża przestrzeń i funkcjonalność
- łatwy montaż i obsługa
- 3-punktowy centralny zamek zapewnia bezpieczeństwo bagaży
- 2-stronne otwieranie ułatwia pakowanie
- do zamocowania na belkach o szerokości do 90 mm i wysokości do 35 mm
- wykonany z wytrzymałych materiałów ABS/PMMA
- certyfikowany zgodnie z surowymi normami bezpieczeństwa ISO 11154 i TÜV
Zobacz testy bezpieczeństwa dla boksów firmy HAPRO
Dane techniczne
| Marka | Hapro |
| Model | Carver |
| kolor | czarny matowy |
| Pojemność | 550 litrów |
| Ładowność | 75 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 215 x 90 x 43 |
| Pojemność nart (par) / desek snowboard | 7-8 / 5 |
| Maksymalna długość nart | 200 cm |
| Masa | 20 kg |
| Materiał | ABS/PMMA |
| Zamek | centralny 3-punktowy |
| System montażu | Master - Fit |
| System otwierania | dwustronny |
| System zamykania | CentralLock |
| Atesty | TUV, GS |
| Gwarancja | 5 lat |