Box dachowy CRUZ Paddock 470 grafitowy matowy
towar niedostępny
Opis
Cruz Paddock to boks dachowy o dużej ładowności, który dostosowuje się do wszelkich potrzeb transportowych i charakteryzuje się sportowym wzornictwem. Jego konstrukcja zapewnia dużą ładowność i funkcjonalność, pozwalając na optymalne ułożenie przewożonych przedmiotów. Obsługa boksa jest bardzo wygodna min. dzięki zaopatrzeniu w zamek centralny, amortyzację na zawiasach czy też pasy zabezpieczające transportowany ładunek.
Boksy bagażowe Paddock firmy Cuzber występują w 5 rozmiarach:
- Cruz Paddock 340 litrów
- Cruz Paddock 400 litrów
- Cruz Paddock 450 litrów
- Cruz Paddock 470 litrów
- Cruz Paddock 500 litrów

Właściwości:
- Elegancki, nowoczesny i sportowy design
- Duża ładowność i funkcjonalność, pozwalająca na optymalne ułożenie ładunku
- Boks jest wyposażony we wspomagane otwieranie boczne
- Zawiasy są zaopatrzone w amortyzatory, ułatwiające otwieranie i zamykanie boksu
- Zaopatrzony w scentralizowany zamek trzypunktowy dla większego bezpieczeństwa
- Zawiera wewnętrzne pasy do zabezpieczenia ładunku
- Jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami belek firmy CRUZ, nie wymaga użycia narzędzi
Film instruktażowy dla Boksa dachowego Cruz Paddock
Dane techniczne
| Marka | Cruzber |
| Model | Paddock |
| kolor | szary matowy |
| Pojemność | 470 litrów |
| Ładowność | 75 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 186 x 90 x 46 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 165 x 72 x 38 cm |
| Masa | 16,6 kg |
| Materiał | PST/ABS |
| Zamek | centralny 3-punktowy |
| System montażu | Obejma "U" |
| System otwierania | jednostronny |
| System zamykania | CentralLock |
| Atesty | TUV, GS, City Crash |
| Gwarancja | 3 lata |