Box dachowy CRUZ Paddock 450 czarny błyszczący
towar niedostępny
Opis
Cruz Paddock to boks dachowy o dużej ładowności, który dostosowuje się do wszelkich potrzeb transportowych i charakteryzuje się sportowym wzornictwem. Jego konstrukcja zapewnia dużą ładowność i funkcjonalność, pozwalając na optymalne ułożenie przewożonych przedmiotów. Obsługa boksa jest bardzo wygodna min. dzięki zaopatrzeniu w zamek centralny, amortyzację na zawiasach czy też pasy zabezpieczające transportowany ładunek.
Boksy bagażowe Paddock firmy Cuzber występują w 5 rozmiarach:
- Cruz Paddock 340 litrów
- Cruz Paddock 400 litrów
- Cruz Paddock 450 litrów
- Cruz Paddock 470 litrów
- Cruz Paddock 500 litrów

Właściwości:
- Elegancki, nowoczesny i sportowy design
- Duża ładowność i funkcjonalność, pozwalająca na optymalne ułożenie ładunku
- Podwójny system otwierania, umożliwia dostęp do ładunku z dwóch stron auta
- Zawiasy są zaopatrzone w amortyzatory, ułatwiające otwieranie i zamykanie boksu
- Zaopatrzony w scentralizowany zamek trzypunktowy dla większego bezpieczeństwa
- Zawiera wewnętrzne pasy do zabezpieczenia ładunku
- Jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami belek firmy CRUZ, nie wymaga użycia narzędzi
Film instruktażowy dla Boksa dachowego Cruz Paddock
Dane techniczne
| Marka | Cruzber |
| Model | Paddock |
| kolor | czarny błyszczący |
| Pojemność | 450 litrów |
| Ładowność | 75 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 175 x 82 x 44 cm |
| Wymiary wewnętrzne | 169 x 75 x40 cm |
| Masa | 14,4 kg |
| Materiał | ABS/ABS |
| Zamek | centralny 3-punktowy |
| System montażu | Quick 100 |
| System otwierania | dwustronny |
| System zamykania | CentralLock |
| Atesty | TUV, GS, City Crash |
| Gwarancja | 3 lata |