Box Kufer transportowy MFT na hak + platforma + przedłużki na narty
towar niedostępny
Opis
Box transportowy MTF z pewnością spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem. Jego kluczową cechą jest imponująca pojemność wynosząca aż 300 litrów, którą można dodatkowo zwiększyć (szczegóły poniżej). Wyróżnia się nowoczesnym designem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami, które nie tylko zwiększają komfort użytkowania, ale również nadają pojazdowi unikalny charakter. Produkt został zaprojektowany przez renomowanego niemieckiego producenta MFT, znanego z innowacyjnych produktów wysokiej jakości.
Box montowany jest na platformie bazowej, która znajduje się w zestawie.
W zestawie znajdują się także adaptery, zwiększające pojemność kufra o 26 litrów. Pozwalają one na przewiezienie w boksie sprzętu narciarskiego lub deski snowboardowej. Wystarczy wymienić wkłady boczne kufra na większe i gotowe. W łatwy sposób zyskujemy dodatkowe miejsce do transportu przedmiotów o większej długości.

Właściwości:
- Montaż na haku za pośrednictwem platformy BackCarrier, która znajduje się w zestawie
- pojemność kufra - od 300 do 326 litrów.
- Dołączone adaptery umożliwiają transport nart o długości do 187 cm.
- Po zamontowaniu adapterów zyskujemy wystarczającą ilość miejsca na np. 4 pary nart.
- Kufer wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego o wysokim połysku i z odpornością na zarysowania.
- Pasy i oczka mocujące oraz piankowe wkładki na narty wewnątrz umożliwiają optymalne zabezpieczenie ładunku.
- Zawory otwierające w dnie skrzyni umożliwiają odprowadzanie nagromadzonej wody przez efekt zasysania podczas podróży.
- Platforma na której montujemy kufer posiada funkcję odchylania, co znacznie ułatwie dostępu do przestrzeni bagażowej.
- Nowoczesne i trwałe oświetlenie LED SMD
- Rozszerzony mechanizm składania do np. VW busa lub Mercedes-Benz V-Class
- Wstępnie zmontowany, nie wymaga użycia narzędzi.

Dane techniczne
| Marka | MFT |
| Model | BackBox |
| kolor | czarny błyszczący |
| Pojemność | 320-326 litrów |
| Ładowność | 57 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 530 x 1540 / 1900 x 740 |
| Pojemność nart (par) / desek snowboard | 3-4 / 2-3 |
| Maksymalna długość nart | 187 cm |
| Masa | 19,5 kg |
| Zamek | centralny 3-punktowy |
| Atesty | brak |
| Gwarancja | 3 lata |