Bagażnik rowerowy na hak Thule Epos 978- na 2 rowery
towar niedostępny
Opis
Najbardziej wszechstronny bagażnik – kompatybilny z każdym typem roweru
Kluczowe cechy
Thule Epos to bagażnik rowerowy stworzony z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania i bezproblemowym transporcie rowerów. Jego w pełni składana konstrukcja sprawia, że można go z łatwością przechowywać, przenosić i przewozić. Funkcja odchylania umożliwia szybki dostęp do bagażnika samochodu, a duże odstępy między roweramioraz możliwość montażu modeli z szerokimi oponami i długim rozstawem osi zapewniają pełną elastyczność użytkowania.
Platforma rowerowa Epos może służyć także jako podstawa do transportu kufra Thule Santu. Jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które pozwala na korzystanie z boksa bez konieczności kupowania bagażnika dachowego. W takiej opcji kufer znajduje się z tyłu auta, co zapewnia wygodny dostęp do jego zawartości.

Gotowy na każdą przygodę
Dla miłośników rowerowych stworzono praktyczne akcesoria, które zwiększają komfort użytkowania (są to akcesoria do osobnego zakupu):
- Stojak Thule Epos Bike Repair Holder – pozwala na łatwe serwisowanie i regulację roweru w dowolnym miejscu.
- Zamek Thule High Grade Lock, opracowany we współpracy z ekspertem w dziedzinie zabezpieczeń – firmą ABUS, skutecznie chroni rower przed kradzieżą.
- Składana rampa Thule Epos Foldable Loading Ramp – idealne rozwiązanie dla właścicieli ciężkich rowerów elektrycznych, umożliwia łatwe załadowanie i rozładowanie roweru z bagażnika.
Właściwości:
- Szybki i łatwy załadunek i rozładunek wszystkich typów rowerów tradycyjnych i elektrycznych. Opatentowane teleskopowe ramiona z obrotową kolebką i wzmocnionymi stalą pasami mocuje się do ramy roweru lub tylnego koła.
- Wysoka ładowność, do 30 kg na rower umożliwia transport nawet ciężkich rowerów elektrycznych
- Duża odległość 25 cm między rowerami zmniejsza ryzyko stykania się ich
- Bardzo długie uchwyty na koła umożliwiają łatwy transport rowerów z długim rozstawem osi aż do 1350 mm
- Klamry zatrzaskowe z bardzo długimi pasami ułatwiającymi mocowanie kół o szerokości do 3,2" (stosując akcesorium sprzedawane osobno można mocować koła do 5")
- W pełni składany dla łatwego montażu, obsługi i przechowywania
- Uchwyty nadają się do ram karbonowych
- Po załadowaniu rowerów dostęp do bagażnika jest możliwy dzięki inteligentnemu systemowi odchylania za pomocą pedału. Bez rowerów dostęp do bagażnika jest możliwy bez przechylania
- Łatwy i szybki montaż oraz dopasowanie platformy rowerowej na haku holowniczym dzięki samostabilizującemu się mechanizmowi
- Łatwe przenoszenie bagażnika rowerowego dzięki zintegrowanym uchwytom.
Dane techniczne
| Marka | THULE |
| Model | Epos |
| Ilość rowerów | 2 rowery |
| Ładowność | 60 kg |
| Masa | 17,3 kg |
| Wymiary platformy | 69 x 126 x 22 cm |
| Wymiary platformy po złożeniu | 69 x 27 x 73 cm |
| Średnica ramy roweru: | 20-90 mm |
| Wtyczka zasilająca | 13 PIN |
| Możliwość odchylania bagażnika z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut osobowych z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Tak |
| Zamknięcie roweru na uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na haku | Tak |
| Pasuje do rowerów elektrycznych | Tak |
| Gwarancja | 2 lata (+3 lata po rejestracji produktu na stronie Thule) |