Bagażnik Aurilis Valley - belki w listwę z rowkiem T
towar niedostępny
Opis
Komplet 2 belek włoskiej produkcji Green Valley z mocowaniami wykorzystującymi fabrycznie zamocowane listwy w dachu z rowkiem w kształcie odwróconej litery T. W skład oferowanego zestawu wchodzą 2 belki, które mogą być mocowane do tradycyjnych relingów dachowych, w których występuje prześwit między relingiem a dachem (np. Fiat Panda II, Ford Focus II z relingami, Volkswagen Passat, Ford Mondeo z relingami itp.)
W zestawie znajduje się również komplet zaczepów, które należy wsunąć w przygotowaną w aucie listwę. Kiedy to uczynimy, należy na te zaczepy położyć bagażnik i skręcić jak w przypadku tradycyjnego relingu dachowego.
W tego typu listwę wyposażone jest auto typu kombi, VAN bez relingów. Będą to auta jak np. Mazda MPV, Citroen C8, Renault Espace, Citroen Evasion, Peugeot 806, Ford Galaxy. W każdej listwei tego typu jest w pewnym miejscu rozszerzenie, przez które wsuwamy i w dowolnym miejscu na szynie mocujemy adapter montażowy (zdjęcie poniżej).
Zestaw zawiera:
- 2 belki stalowe, zamykane na kluczyk (2 w zestawie) wraz ze stopami do relingów standardowych
- KIT - zestaw dopasowujący do listew fabrycznie przygotowanych w dachu
- klucz montażowy
- instrukcja obsługi
Belki Green Valley są rozwiązaniem uniwersalnym pod względem predystynacji bagażnika, bowiem kupując bagażnik dedykowany do listew dachowych, otrzymujemy zestaw belek dopasowanych do standardowych relingów + KIT dopasowujący do listwy dachowej.
Dane techniczne
| Marka | Green Valley |
| Model | Aurilis T-profile |
| Rodzaj belek | stalowe |
| Opis belek | prostokątna - profil 30x20x15mm, ocynkowana |
| Ładowność | 75 kg |
| Wysokość stopy | 8cm |
| Mocowanie do dachu | w miejsca fabryczne |
| Montaż | z użyciem klucza znajdującego się w zestawie |
| Zabezpieczenie na zamek w zestawie | Tak |
| Atesty | TUV, City crash |
| Gwarancja | 3 lata |