Bagażnik Aurilis Easy one XL - belki na relingi
towar niedostępny
Opis
Mamy przyjemność zaproponować Państwu bagażnik Green Valley włoskiej produkcji, model EasyOne XL, dedykowany do aut wyposażonych w relingi dachowe. Kształt mocowania został zaprojektowany tak, aby idealnie dopasować się do najpopularniejszych relingów profilu trójkąta. Bagażnik w standardzie posiada zamek antykradzieżowy (2 zamki na komplet belek). Ponadto został wykonany ze stalowych, ocynkowanych profili prostokątnych - belka o profilu 30x20x1,5mm. Bagażnik łatwy w montażu, polegającym na dokręceniu kluczem imbusowym (w zestawie) śruby mocującej stopy na relingach dachowych.
Co więcej, spodnia część belek zostałą wyposażona w gumowe wypełnienia tak, aby maksymalnie zamknąć profil belki od spodu celem zmniejszenia hałasu i świstu podczas jazdy.
Zestaw zawiera:
- 2 belki stalowe, zamykane na kluczyk (2 zamki w zestawie) wraz ze stopami do relingów standardowych
- klucz montażowy
- instrukcja obsługi
Bagażnik Green Valley - model EasyOne z grupy Aurilis to nie tylko bagażnik do relingów standardowych ale również posiada możliwość adaptacji do innego typu relingów. Instrukcja poniżej.

Kiedy chcemy ponownie przełożyć bagażnik do relingów standardowych - wyjmujemy KIT.
Dane techniczne
| Marka | Green Valley |
| Model | Easy One XL |
| Rodzaj belek | stalowe |
| Opis belek | prostokątna - profil 30x20x15mm, ocynkowana |
| Ładowność | 75 kg |
| Wysokość stopy | 8cm |
| Mocowanie do dachu | do religów dachowych |
| Montaż | z użyciem klucza znajdującego się w zestawie |
| Zabezpieczenie na zamek w zestawie | Tak |
| Atesty | TUV, City crash |
| Gwarancja | 3 lata |