Firma Cubik zaprasza do zapoznania się z szeroką gamą oferowanych produktów. Oferujemy szeroką gamę produktów takich marek jak: Mont Blanc, HAKR, pewag, alkohit, chariot, peruzzo, cruz, taurus, green alley, simaka, konig, led lenser, croozer, esbit, thule, cam, car accessories, pewag

Bagażniki do aut dostawczych

Jak przewieźć duży bagaż na dachu auta dostawczego ?

Do przewozu ładunków na dachu auta dostawczego niezbędne są belki dachowe. Dopasowuje się je odpowiednio do auta i mocuje w fabryczne miejsca w dachu.

     

Do bezpiecznego transporu dłuższych lub przestrzennych ładunków znakomicie nadają się także sprawdzone od wielu lat kosze bagażowe.

    

Do zabezpieczenia ładunku, podczas transportu, można wykorzystać ściągające pasy transportowe. Są one często wyposażone w hak oraz napinacz, co znacznie ułatwia ścisłe zamocowanie przewożonego towaru. 

Jak zabezpieczyć ładunek na aucie dostawczym ?

 Ładując towar na auto możemy zastosować ograniczniki ładunku. Jest to świetne rozwiązanie, służace zabezpieczeniu ładunku na belkach pojazdu, uniemożliwiając jego przesunięcie. Pasują idealnie do przewożenia drabin, profili, rurek, desek itp.

   

Dodatkowo do zabezpieczenia ładunku, podczas transportu, można wykorzystać ściągające pasy transportowe. Są one często wyposażone w hak oraz napinacz, co znacznie ułatwia ścisłe zamocowanie przewożonego towaru. 

Jak ułatwić załadunek i rozładunek towaru z dachu auta dostawczego ?

Załadunek i rozładunek towarów, narzędzi, przyrządów z dachu auta dostawczego można ułatwić poprzez zamocowanie rolki na końcowej belce tyłu samochodu. 

    

 W razie problemów z załadunkiem lub rozładunkiem niewygodnego towaru z dachu, przydatna może być składana drabina, która umożliwia szybkie dostanie się na dach auta, celem usprawnienia pracy.